HAKKIMIZDA

Manisa Hemodiyaliz Merkezi

Manisa Diyaliz Merkezi hasta bakımına odaklanmış hizmet markasıdır.Manisa Diyaliz Merkezi ,böbrek hastalarının bakımında mükemmelliğin açık bir taahhüdüdür.Çabalarımız ,üç ana unsur üzerinde yoğunlaşmıştır.

Diyaliz Merkezimiz:
Manisa 1997 yılında kurulan merkezimiz 1000m2 kapalı alana sahiptir.Diyaliz hastaları takip ve tedavisinde sürdürülebilir başarı amacımızdır, Bu nedenle Merkezimiz de modern teknoloji, kapsamlı güvenlik, uzman diyaliz kadromuz ile yüksek kalite standartlarında hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Uzman Personelimiz:
Manisa Diyaliz Merkezi kendini mümkün olan en yüksek kalitede bakımı sunmaya adamış 45’in üzerinde alanında deneyimli çalışana sahiptir. Çalışanlarımızı,modern bir çalışma ortamı oluşturarak yetkilendirme, onları kurumsal ve işle ilgili kararlara dahil ederek sürekli olarak profesyonel ve sosyal gelişim olanağı oluşturma ve bunu sürdürme sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

Hastalarımız:
Manisa Diyaliz Merkezi’nde tüm çabamız, hastalarımıza daha iyi bir yaşam kalitesi sağlamak içindir. Manisa Diyaliz Merkezi tüm hastalara en iyi tedaviyi sunmak için ileri teknolojileri kullanırken her hasta için en uygun renal bakımı sağlanmaya odaklanıp, onları dinleyip, gereksinimlerini anlamaya da zaman ayırır. İnanıyoruz ki; ancak o zaman hastalarımızı, sorumluluk almaları konusunda cesaretlendirebilir ve yüksek kalitede bakımı garanti edebiliriz.

Manisa, bir taraftan renal hasta bakımında kaliteye odaklanırken, diğer taraftan sürdürülebilir bir gelecek için sürekli olarak yenilikçi konseptler geliştirmeye çabalamaktadır.

BAKIŞ AÇIMIZ
1960'larda kronik böbrek yetmezliği tanısı konulan insanların gelecek için çok az umudu vardı. Bugün, yenilikçi teknolojiler ve tedavi kavramlarına bağlı olarak, diyaliz hastaları büyük oranda normal yaşamlarına devam etmektedirler.

Hizmet ettiğimiz insanlara değerli bir yaşam yaratmak bizim için sadece bir iş olmaktan çok ötedir.

Hastalarımıza ve çalışanlarımıza karşı işimizin doğasında var olan sorumluluklarımızın farkındayız. Bu da güvenilirlik değerini göstermektedir.

En yüksek medikal standartlar bizim kıyas noktamızdır. Bu, bizim Manisa Diyaliz Merkezi’nin geleceğine ve güvenilir performansına inanan hastalarımız, sağlık sistemindeki olan taahhüdümüzdür.

Tüm Hakları Saklıdır 2015 | Kişisel Verileri Koruma | Fotoğraf & Tasarım : Roll Yapım